
Торшер підлоговий Levistella з вигнутою основою під одну лампу Е27 чорний IP20 909XLL15F BK+BK
2 911 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LVS5788
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
Торшер підлоговий Levistella з вигнутою основою під одну лампу E27 — це стильний і функціональний світильник, який гармонійно поєднує сучасний дизайн і практичність. Вигнута основа надає моделі елегантності і робить її декоративним акцентом в інтер'єрі.
Світильник розрахований на одну лампу з цоколем E27, що дозволяє використовувати різні типи ламп — розжарювання, енергозберігаючі або світлодіодні — для створення бажаного рівня яскравості і відтінку світла.
Вигнута основа забезпечує стабільність торшера, а світло рівномірно розподіляється по приміщенню, створюючи комфортне освітлення для вітальні, спальні або кабінету. Така конструкція дозволяє використовувати торшер як окреме джерело світла або доповнення до основного освітлення.
Торшер підлоговий Levistella з вигнутою основою під одну лампу E27 поєднує функціональність, стиль і декоративність, створюючи затишне і комфортне освітлення в інтер'єрі.
Розмір:
Висота: 1500 мм
Абажур: 380х240 мм
Основа: 250х30 мм
Довжина дроту: 3500 мм (2200 мм - до вимикача)
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Текстиль |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | E27 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Кнопка на шнурі |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір плафона | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1500 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Довжина мережевого шнура | 3.5 м |
- Ціна: 2 911 ₴


