Кошик
Безкоштовна доставка від 2000грн на продукцію MSK ElectricПерейти
Підвісний світлодіодний світильник 10 W Diasha з кришталевими розсіювачами 3200 K/4100К/6500K колір хром IP20, фото 1
  • Підвісний світлодіодний світильник 10 W Diasha з кришталевими розсіювачами 3200 K/4100К/6500K колір хром IP20, фото 2
  • Підвісний світлодіодний світильник 10 W Diasha з кришталевими розсіювачами 3200 K/4100К/6500K колір хром IP20, фото 3
  • Підвісний світлодіодний світильник 10 W Diasha з кришталевими розсіювачами 3200 K/4100К/6500K колір хром IP20, фото 4

Підвісний світлодіодний світильник 10 W Diasha з кришталевими розсіювачами 3200 K/4100К/6500K колір хром IP20

1 150 ₴

Показати оптові ціни
  • Готово до відправки
  • Оптом і в роздріб
  • Код: 7927/1CH
+380953615847
  • +380 (95) 361-58-47
    Дмитро
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підвісний світлодіодний світильник 10 W Diasha з кришталевими розсіювачами 3200 K/4100К/6500K колір хром IP20Підвісний світлодіодний світильник 10 W Diasha з кришталевими розсіювачами 3200 K/4100К/6500K колір хром IP20
1 150 ₴
Готово до відправки
+380953615847
  • +380 (95) 361-58-47
    Дмитро
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Світлодіодний кришталевий підвіс 10 Вт — хром для акцентного освітлення

Одинарний підвісний світильник Diasha у виконанні хромпоєднує компактний геометричний корпус і кришталеві елементи, що підсилюють гру світла. Вбудований LED-модуль 10 Втзабезпечує акуратне, рівномірне підсвічування з акцентом на фактуру кришталю. Це рішення часто обирають для зонування простору над столами, барними стійками чи вхідними групами, а також для композицій з кількох однакових підвісів.

Дизайн, матеріали та зручність монтажу

Світильник побудовано на металевій основі з хромованим покриттям, яке візуально поєднується з нержавіючою технікою та сучасною фурнітурою. Кришталеві елементи діють як оптичні призми: світловий потік м’яко проходить крізь грані, створюючи виразний блиск без надмірної яскравості. Конструкція підвісу передбачає регулювання висоти під час монтажу, тож його зручно адаптувати як для стандартних, так і для вищих стель. Догляд зводиться до періодичного протирання сухою серветкою; для кришталю бажано використовувати м’які засоби без абразиву.

Джерело світла — інтегрований LED 10 Вт. Така потужність зазвичай достатня для локального чи додаткового освітлення невеликих зон приблизно до 3–6 м² або для створення групових світлових сцен у великих кімнатах. Підвіс монтується до стелі за допомогою компактної монтажної платформи та не потребує окремих ламп.

Підійде наприклад до

  • Вітальні й їдальні: акцент над кавовим чи обіднім столом; візуально підкреслює текстуру стільниці.
  • Кухні: підсвічування робочої зони або барної стійки; доречний у сучасних гарнітурах з хромованою технікою.
  • Спальні: парне підвішування біля ліжка замість бра для зручного читання.
  • Передпокою та коридору: точкове, але виразне світло для зустрічі гостей.
  • Комерційних просторів: кафе, бари, шоуруми для створення впізнаваної світлової композиції.

Переваги моделі:

  • Одинарний підвіс — зручно комбінувати поштучно або групами.
  • Вбудований LED 10 Вт — економне споживання, без потреби в окремих лампах.
  • Кришталеві елементи — формують м’яке сяйво та іскристі відблиски.
  • Хромоване покриття — візуально поєднується з сучасними інтер’єрами.
  • Регульований підвіс — допомагає точно налаштувати висоту світильника.
  • Гнучке застосування — акцентне, зональне та декоративне освітлення.

Ця позиція представлена у кольорі хром; за наявності в серії може пропонуватися варіант у золоті. Фото відображають особливості саме описуваного товару.

За рахунок поєднання лаконічного металевого корпусу та кришталю підвіс Diasha доречно виглядає у сучасному мінімалізмі, контемпорарі, неокласиці та поєднується з дзеркальними або скляними поверхнями. Якщо потрібне підсвічування більшої площі, зазвичай компонують 2–3 підвіси в ряд або кластером.

Даний опис стосується хромової версії з потужністю 10 Вт. Артикул для ідентифікації: 7927-1CH.

Основні атрибути
Матеріал плафона, підвісокКришталь
Матеріал каркасуМетал
Тип лампиСвітлодіодна
Тип світильникаПідвісний
Можливість регулювання висотиТак
ВиробникDiasha
Габаритні розміри
Вага1600 г
Користувальницькі характеристики
Висота2100
Тип кріпленнямонтажна планка
Призначеннядля кафе/ректорану
Світловий потік550
Кількість ламп1
Кількість в упаковці10
Тип керуваннянастінний вимикач
Колірна температура3200K/4100К/6500K
Тип лампСвітлодіодна
Габарити паковання33x11x11
Тип покриттягальваніка
Ступінь захистуIP20
Мінімальна висота400 mm
Довжина монтажної планки90 mm
Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт)0.005 м3
Ширина (Діаметр)70 mm
Загальна потужність10 W
Діаметр основи100 mm
  • Ціна: 1 150 ₴