Кошик
Безкоштовна доставка від 2000грн на продукцію MSK ElectricПерейти
Підвісна люстра Levistella з корпусом нестандартної форми під одну лампу Е27 чорного кольору IP20 909XL3622 (600) BK, фото 1
  • Підвісна люстра Levistella з корпусом нестандартної форми під одну лампу Е27 чорного кольору IP20 909XL3622 (600) BK, фото 2

Підвісна люстра Levistella з корпусом нестандартної форми під одну лампу Е27 чорного кольору IP20 909XL3622 (600) BK

4 615 ₴

Показати оптові ціни
  • Готово до відправки
  • Оптом і в роздріб
  • Код: LVS6675
+380 (95) 361-58-47
Дмитро
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підвісна люстра Levistella з корпусом нестандартної форми під одну лампу Е27 чорного кольору IP20 909XL3622 (600) BKПідвісна люстра Levistella з корпусом нестандартної форми під одну лампу Е27 чорного кольору IP20 909XL3622 (600) BK
4 615 ₴
Готово до відправки
+380 (95) 361-58-47
Дмитро
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Підвісна люстра з корпусом нестандартної форми має сучасний та виразний вигляд, створюючи оригінальний акцент в інтер'єрі. Незвичайний силует надає простору індивідуальності та робить світильник не тільки джерелом світла, але й декоративним елементом, який гармонійно доповнює сучасні житлові інтер'єри, кухні та зони відпочинку.

Модель розрахована на одну лампу з цоколем E27, що дає змогу самостійно підібрати необхідну яскравість і температуру світіння. Це дає змогу гнучко настроїти освітлення під різні завдання — від яскравого функціонального світла до м'якшої й затишнішої атмосфери.

Корпус виготовлений із полімерного матеріалу, який поєднує легкість і міцність, а також сприяє рівномірному розсіюванню світла. Завдяки нестандартній формі створюється цікава гра світла та тіні, що додає глибину та візуальну виразність інтер'єру.

Люстра обладнана регульованим підвісом, що дає змогу змінювати висоту встановлення й адаптувати її під особливості приміщення. Конструкція продумана для зручного монтажу та надійної експлуатації, а якісні матеріали забезпечують довговічність і збереження акуратного зовнішнього вигляду упродовж тривалого часу.

Розмір:

Висота: до 1000 мм

Ширина: 510 мм

Довжина: 600 мм

Стельове кріплення: 100 мм

Основні атрибути
Стиль виконанняМодерн
Кількість джерел світла1
Матеріал плафона, підвісокПолімер
Матеріал каркасуМетал
Тип цоколяE27
Напруга мережі220~240 В
Ступінь захисту IP20
КолірЧорний
Колір арматури (підстави)Чорний
Лампочки в комплектіНі
ВиробникLevistella
Країна виробникКитай
СтанНовий
Гарантійний термін12 міс
Тип світильникаПідвісний
Колір плафонаЧорний
Спосіб монтажуПідвісний
Можливість регулювання висотиТак
Тип кріпленняПланка
ТипЛюстра/Світильник стельовий
Користувальницькі характеристики
Довжина, мм600
Ширина, мм510
Висота, мм1000
  • Ціна: 4 615 ₴