
Підвісна LED люстра 12W Levistella з лінійним і сферичними розсіювачами 3000К чорна IP20 7812028 BK
2 982 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LVS6155
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
Підвісна LED люстра Levistella потужністю 12W — це оригінальне рішення для тих, хто цінує поєднання функціональності та незвичайного дизайну. Її особливість полягає в корпусі з металевої сітки, який під час увімкнення створює цікавий світловий малюнок і підкреслює декоративний характер світильника.
Робота в режимі теплого білого світла з температурою 3000K забезпечує м'яке та комфортне освітлення, яке створює атмосферу затишку та спокою. Така люстра стане чудовим вибором для встановлення в спальні, вітальні, їдальні або на кухні, а також може гармонійно вписатися в інтер'єр кафе або бару.
Потужність 12W розрахована на ефективне освітлення невеликих приміщень або окремих зон в інтер'єрі. Завдяки використанню світлодіодної технології люстра вирізняється довговічністю, економним споживанням електроенергії та стабільним світловим потоком без мерехтіння.
Металевий корпус у сітчастому виготовленні надає моделі стильного сучасного вигляду та робить її стійкою до зношування. Така люстра чудово доповнить інтер'єри у стилях лофт, індустріальний, мінімалізм або модернстаючи акцентним елементом декору.
Розмір:
Висота: 1000 мм
Корпус: 950х210 мм
Основа: 100х25 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Лофт |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Колір світіння | Теплий |
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Потужність | 12 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Колірна температура | 3000K |
| Тип світильника | Підвісний |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 95 см |
| Ширина | 21 см |
| Висота | 100 см |
| Діаметр стельової чаші | 10 см |
- Ціна: 2 982 ₴


