
Підвісний світильник Levistella з регульованою висотою під лампу G9 чорний IP20 805188-1 (300) C38
3 834 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LVS5384
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
Підвісний світильник Levistella з пластиковим корпусом під лампу G9 — це сучасне та лаконічне рішення для основного або акцентного освітлення в житлових і громадських просторах. Його компактний і акуратний дизайн робить його універсальним елементом інтер'єру, що легко поєднується з різними стильовими напрямами — від мінімалізму та модерну до техно та сканди.
Корпус виготовлений із якісного пластику, що робить світильник легким за вагою, стійким до впливу вологи та температури, а також простим у догляді. Завдяки застосуванню патрона під лампу G9 можна використовувати як класичні галогенні джерела світла, так і сучасні світлодіодні — з різною яскравістю й температурою світіння.
Світильник дає спрямоване та рівномірне світло, яке підходить для зонального освітлення, підсвічування столів, барних стійок, тумб або елементів декору. Він може використовуватися як одиночно, так і в складі групи, формуючи стильні композиції в інтер'єрі.
Це практичне й естетичне рішення, яке додає сучасності та легкості будь-якому приміщенню.
Розміри:
Висота: 2100 мм
Підвіс: 300*600 мм
Діаметр плафона: 180 мм
Стельова основа: 120 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип цоколя | G9 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Тип світильника | Підвісний |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 210 см |
| Діаметр стельової чаші | 12 см |
- Ціна: 3 834 ₴


