
Підвісна люстра Levistella з матовими плафонами під 15 ламп G9 біла IP20 918LP267-15 WH+WH
5 680 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LVS5278
Люстра 918LP267-15 WH+WH — це стильне і практичне рішення для створення комфортного освітлення. Її лаконічний дизайн гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр, підкреслюючи його елегантність.
Металевий корпус з білим покриттям і скляні плафони створюють елегантний образ, який легко впишеться в сучасний або лофт інтер'єр. Універсальні розміри (діаметр люстри 800 мм, висота 1300 мм, розмір плафона 100 мм, 120 мм, 150 мм, кріплення 100+15 мм) дозволяють встановити світильник в житлових, комерційних або офісних приміщеннях. Можливість використовувати лампи з цоколем G9.
Переваги світильника:
Сучасний і універсальний дизайн.
Підходить для житлових і комерційних приміщень.
Простота установки.
Довговічність завдяки якісним матеріалам.
Сумісність з різними лампами.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 15 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | G9 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір плафона | Білий |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Куля |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 80 см |
| Висота | 130 см |
| Діаметр стельової чаші | 10 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 5 680 ₴


