
Підвісний світильник Levistella з металевим каркасом під лампу E27 бронза/коричневий IP20 7521012-1 BRZ+BR
781 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LVS5259
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
Підвісний світильник 7521012-1 BRZ+BR— це стильне та практичне рішення для створення комфортного освітлення. Його лаконічний дизайн гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр, підкреслюючи його елегантність.
Металеве кріплення з бронзовим покриттям і скляний плафон створюють елегантний образ, який легко впишеться в сучасний або лофт інтер'єр. Універсальні розміри (розмір плафона 150 мм, висота до 1500 мм, кріплення 100 мм, розмір корпусу 300х150 мм) дають змогу встановити світильник у житлових, комерційних або офісних приміщеннях. Можливість використовувати лампи з цоколем Е27.
Переваги світильника:
Сучасний і універсальний дизайн.
Підходить для житлових і комерційних приміщень.
Простота встановлення.
Довговічність завдяки якісним матеріалам.
Сумісність із різними лампами.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | E27 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Бронзовий |
| Колір арматури (підстави) | Бронза |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір плафона | Коричневий |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Куля |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 15 см |
| Висота | 150 см |
| Діаметр стельової чаші | 10 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 781 ₴


