
Стельова люстра Levistella на дев'ять плафонів-шарів під лампу G9 чорна/біла IP20 7529806-9 BK+WH
3 124 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LVS4460
+380 (95) 361-58-47
ДмитроУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра 7529806-9 BK+WH — це стильне та практичне рішення для створення комфортного освітлення. Його лаконічний дизайн гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр, підкреслюючи його елегантність.
Скляні білі плафони на чорному кріпленні це універсальний образ, який легко впишеться в сучасний або лофт інтер'єр. Розміри світильника (950х750 мм, основа 120 мм, розмір плафона 100 мм) дають змогу встановити світильник у житлових, комерційних або офісних приміщеннях. Можливість використовувати лампи з цоколем G9.
Переваги світильника:
Сучасний і універсальний дизайн.
Підходить для житлових і комерційних приміщень.
Простота встановлення.
Довговічність завдяки якісним матеріалам.
Сумісність із різними лампами
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 9 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | G9 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір плафона | Білий |
| Форма плафона | Куля |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 95 см |
| Висота | 75 см |
| Діаметр стельової чаші | 12 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір плафона | 100 мм |
- Ціна: 3 124 ₴

