
Підвісний світильник Levistella на три плафони у формі куба під лампу Е27 чорний IP20 756PR161F-3 BK (500)
1 775 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LVS1730
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
Підвісний світильник 756PR161F-3 BK (500) — це стильне і практичне рішення для створення комфортного освітлення. Його лаконічний дизайн гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр, підкреслюючи його елегантність.
Металевий корпус з чорним покриттям і плафони-куби створюють елегантний образ, який легко впишеться в сучасний або лофт інтер'єр. Універсальні розміри (розмір плафона 160 мм, 200 мм, 250 мм, розмір кріплення 500 мм) дозволяють встановити світильник в житлових, комерційних або офісних приміщеннях. Можливість використовувати лампи з цоколем Е27.
Переваги світильника:
Сучасний і універсальний дизайн.
Підходить для житлових і комерційних приміщень.
Простота установки.
Довговічність завдяки якісним матеріалам.
Сумісність з різними лампами.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Лофт |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | E27 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір плафона | Чорний |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Куб |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір плафона | 160 мм, 200 мм, 250 мм |
| Розмір планки | 500 мм |
- Ціна: 1 775 ₴


