
Містка бананка для чоловіків із натуральної вінтажної шкіри Shvigel 23133 Зелений
1 842 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 23133
Матеріал: натуральна вінтажна шкіра;
Розміри: 29×11×4,5 см;
Колір: зелений;
Країна-виробник: Україна;
Бренд: SHVIGEL.
Функціональні особливості:
- просторе основне відділення на блискавці забезпечує надійний захист ваших речей;
- якісна металева фурнітура в латунному кольорі;
- регульований ремінь зі щільного текстильно-шкіряного матеріалу дає змогу носити сумку максимально комфортно;
— стильне прошивання деталей коричневою ниткою.
Сумка-бананка Shvigel з вінтажної шкіри в насиченому зеленому кольорі. Ця чоловіча бананка від українського бренда Shvigel виготовлена з натуральної вінтажної шкіри та виділяється ефектним глибоким зеленим відтінком, який підкреслює унікальність виробу та робить образ виразнішим. Така сумка не тільки зручна в повсякденному використанні, а й стає стильним акцентом завдяки нестандартному кольору.
Форма бананки забезпечує комфортну посадку на тілі, а продумана організація внутрішнього простору дає змогу носити із собою все необхідне. Міцний регульований ремінь, якісна фурнітура та фірмова прошивка роблять аксесуар надійним супутником у будь-якій ситуації — від міських прогулянок до поїздок і зустрічей.
Сумка-бананка в зеленому кольорі — це свіжий погляд на звичний аксесуар. Вона підійде тим, хто любить виділятися зі смаком і віддає перевагу практичним речам із характером. Прекрасний подарунок для чоловіка, що цінує стиль, комфорт і надійність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shvigel |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Іконки | Новинка |
| Можна носити | На поясі, Через плече |
| Особливості сумки | Вінтажний стиль, Міський стиль |
| Розмір | Середні |
| Розміри (см) | 29х11х4,5 |
| Країна походження ТМ | Україна |
| Формат | Горизонтальний |
- Ціна: 1 842 ₴










