
Стельова LED люстра 42W з пультом і додатком Levistella металевий каркас 3000-6500К IP20 7871031
1 775 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LVS5090
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
Світлодіодна люстра 7871031 - це сучасне і практичне рішення для основного освітлення, що забезпечує яскраве і комфортне світло. Вона ідеально підходить для створення затишної атмосфери в будь-якому приміщенні, гармонійно доповнюючи інтер'єр. Енергоефективні світлодіоди дають змогу знизити споживання електроенергії, забезпечуючи водночас якісне та рівномірне освітлення.
Завдяки міцним матеріалам і надійній конструкції світлодіодна люстра прослужить довгі роки без необхідності частого обслуговування. Вона проста в установці і не вимагає заміни ламп, що робить її зручним і довговічним варіантом для будинку, офісу або комерційних просторів.
Світлодіодна люстра виконана з силікону і металу, що забезпечує її міцність і довговічність. Оптимальні габарити (розмір корпусу 500х380мм, висота 55мм, розмір кріплення 240мм) дають змогу органічно вписатися в простір, створюючи комфортне освітлення. Колірна температура 3000-6500К формує тепле/нейтральне/холодне світло, що підходить для різних приміщень і завдань, у комплекті є пульт д/у, також є можливість змінювати колірну температуру за допомогою програми для IOS/Android. Потужність люстри - 42W.
Температура світла регулюється:
- пульт*
- застосунок для Android та iOS
Під час першого налаштування:
Вимкніть люстру через основний вимикач живлення (той, що подає електрику на люстру).
Увімкніть люстру знову, подаючи на неї живлення.
Протягом перших 3-5 секунд після увімкнення натисніть кнопку "Синхронізація".
Коли люстра заблимає - синхронізацію виконано.
Переваги світильника:
- Сучасний і універсальний дизайн.
- Підходить для житлових і комерційних приміщень.
- Простота встановлення.
- Довговічність завдяки якісним матеріалам.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Силікон |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Потужність | 42 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма | Трикутна |
| Колір плафона | Чорний |
| Діммер | Так |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Трикутна |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 50 см |
| Ширина | 38 см |
| Висота | 5.5 см |
| Діаметр стельової чаші | 24 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колірна температура світла, K | 3000-6500К |
- Ціна: 1 775 ₴





