
Стельова LED люстра 54W Levistella з круглими плафонами 3000 К/4000 К/6000К біла IP20 7871004
1 775 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LVS5063
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
Світлодіодна люстра 7871004 — це сучасне та практичне рішення для основного освітлення, що забезпечує яскраве та комфортне світло. Вона ідеально підходить для створення затишної атмосфери в будь-якому приміщенні, гармонійно доповнюючи інтер'єр. Енергоефективні світлодіоди дають змогу знизити споживання електроенергії, забезпечуючи водночас якісне та рівномірне освітлення.
Завдяки міцним матеріалам і надійній конструкції світлодіодна люстра слугуватиме довгі роки без потреби частого обслуговування. Вона проста у встановленні та не вимагає заміни ламп, що робить її зручним і довговічним варіантом для дому, офісу або комерційних просторів.
Світлодіодна люстра виготовлена з силікону та металу, що забезпечує її міцність і довговічність. Оптимальні габарити (розмір корпусу 520х420 мм, висота 70 мм, розмір кріплення 320 мм) дають змогу органічно вписатися в простір, створюючи комфортне освітлення. Колірна температура 3000К/4000К/6000К формує тепле/нейтральне/холодне світло, що підходить для різних приміщень і завдань, для перемикання світла потрібно настінний вимикач. Потужність люстри — 54W.
Переваги світильника:
- Сучасний і універсальний дизайн.
- Підходить для житлових і комерційних приміщень.
- Простота встановлення.
- Довговічність завдяки якісним матеріалам.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Силікон |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Потужність | 54 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір плафона | Білий |
| Діммер | Ні |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Кругла |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 52 см |
| Ширина | 42 см |
| Висота | 7 см |
| Діаметр стельової чаші | 32 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колірна температура світла, K | 3000К/4000К/6000К |
- Ціна: 1 775 ₴



