
Стельова LED люстра 24W Levistella з пластиковим плафоном 2700К/4500К/6000К біла IP20 781VCL2828 (300)
1 065 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LVS5040
+380953615847
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стельова люстра 781VCL2828 (300) — це стильне та практичне рішення для створення комфортного освітлення. Її лаконічний дизайн гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр, підкреслюючи його елегантність.
Пластиковий плафон на білому металевому кріпленні це універсальний образ, який легко впишеться в сучасний або лофт інтер'єр. Розміри світильника (висота 130 мм, довжина 300 мм, ширина 210 мм, кріплення 100 мм) дають змогу встановити світильник у житлових, комерційних або офісних приміщеннях. Вбудовані світлодіоди випромінюють світло з колірною температурою 2700К/4500К/6000К.
Переваги світильника:
- Сучасний і універсальний дизайн.
- Підходить для житлових і комерційних приміщень.
- Простота встановлення.
- Довговічність завдяки якісним матеріалам.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Потужність | 24 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір плафона | Білий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 21 см |
| Висота | 13 см |
| Діаметр стельової чаші | 10 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колірна температура світла, K | 2700/4500/6500К |
- Ціна: 1 065 ₴



