
Підвісна LED люстра 28W Levistella з рельєфним розсіювачем 4000К бронза IP20 7813087 AB
2 485 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LVS5034
+380953615847
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісна люстра 7813087 AB — це стильне та практичне рішення для створення комфортного освітлення. Її лаконічний дизайн гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр, підкреслюючи його елегантність.
Підвісне джерело світла на бронзовому металевому кріпленні це універсальний образ, який легко впишеться в сучасний або лофт інтер'єр. Розміри світильника (розмір гілки 3800 мм, довжина на стелі 1450 мм, висота до 1100, розмір кріплення 100 мм) дають змогу встановити світильник у житлових, комерційних або офісних приміщеннях. Вбудовані світлодіоди випромінюють світло нейтрального спектра з колірною температурою 4000К.
Переваги світильника:
- Сучасний і універсальний дизайн.
- Підходить для житлових і комерційних приміщень.
- Простота встановлення.
- Довговічність завдяки якісним матеріалам.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Бронзовий |
| Колір арматури (підстави) | Бронза |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Потужність | 28 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колірна температура | 4000К |
| Тип світильника | Підвісний |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 145 см |
| Висота | 110 см |
| Діаметр стельової чаші | 10 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір гілки | 3800 мм |
- Ціна: 2 485 ₴


