
Підвісна LED люстра 60W Levistella на круглій основі 4000 К бронза IP20 7813040-3 AB
6 887 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LVS5027
+380953615847
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісна люстра 7813040-3 AB — це стильне та практичне рішення для створення комфортного освітлення. Її лаконічний дизайн гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр, підкреслюючи його елегантність.
Підвісні джерела світла на бронзовому металевому кріпленні це універсальний образ, який легко впишеться в сучасний або лофт інтер'єр. Розміри світильника (діаметр 600 мм, висота 950 мм, розмір кріплення 500 мм) дають змогу встановити світильник у житлових, комерційних або офісних приміщеннях. Вбудовані світлодіоди випромінюють світло нейтрального спектра з колірною температурою 4000К.
Переваги світильника:
- Сучасний і універсальний дизайн.
- Підходить для житлових і комерційних приміщень.
- Простота встановлення.
- Довговічність завдяки якісним матеріалам.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Бронзовий |
| Колір арматури (підстави) | Бронза |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Потужність | 60 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колірна температура | 4000К |
| Тип світильника | Підвісний |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 60 см |
| Висота | 95 см |
| Діаметр стельової чаші | 50 см |
- Ціна: 6 887 ₴


