
Стельова люстра Levistella на три затемнені плафони під лампу G9 чорна IP20 761X1210F-3 BK+BR (100)
994 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LVS4657
+380 (95) 361-58-47
ДмитроУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра 761X1210F-3 BK+BR (100)— це стильне та практичне рішення для створення комфортного освітлення. Її лаконічний дизайн гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр, підкреслюючи його елегантність.
Металевий корпус із чорним покриттям і коричневі плафони створюють елегантний образ, який легко впишеться в сучасний або класичний інтер'єр. Універсальні розміри (висота 260 мм, довжина люстри 630 мм, розмір плафона 120/100 мм, розмір кріплення 100 мм) дають змогу встановити світильник у житлових, комерційних або офісних приміщеннях. Можливість використовувати лампи з цоколем G9.
Переваги світильника:
- Сучасний і універсальний дизайн.
- Підходить для житлових і комерційних приміщень.
- Простота встановлення.
- Довговічність завдяки якісним матеріалам.
- Сумісність із різними лампами.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | G9 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Коричневий |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір плафона | Коричневий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Куля |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 63 см |
| Висота | 26 см |
| Діаметр стельової чаші | 10 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір плафона | 120/100 мм |
- Ціна: 994 ₴

