
Бра настінне Levistella з двома затемненими плафонами під лампу G9 чорне IP20 761WT100F-2 BK+BR
852 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LVS4629
+380953615847
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бра настінне 761WT100F-2 BK+BR— це стильне та практичне рішення для створення комфортного освітлення. Його лаконічний дизайн гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр, підкреслюючи його елегантність.
Металевий корпус із чорним покриттям і скляні плафони створюють елегантний образ, який легко впишеться в сучасний або класичний інтер'єр. Універсальні розміри (діаметр плафона 100 мм, розмір кріплення 100 мм) дають змогу встановити світильник у житлових, комерційних або офісних приміщеннях. Можливість використовувати лампи з цоколем G9.
Переваги світильника:
- Сучасний і універсальний дизайн.
- Підходить для житлових і комерційних приміщень.
- Простота встановлення.
- Довговічність завдяки якісним матеріалам.
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | G9 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Коричневий |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Форма плафона | Куля |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір кріплення | 100 мм |
- Ціна: 852 ₴

