
Підвісний світильник Levistella на 9 скляних плафонів під лампу G9 бронза IP20 761P1009F-9 BRZ+CL (300)
4 757 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LVS4620
+380953615847
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісний світильник 761P1009F-9 BRZ+CL (300) — це стильне та практичне рішення для створення комфортного освітлення. Його лаконічний дизайн гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр, підкреслюючи його елегантність.
Металевий корпус із бронзовим покриттям і скляні плафони створюють елегантний образ, який легко впишеться в сучасний або лофт інтер'єр. Універсальні розміри (розмір плафона 100 мм, висота регульована до 1300 мм, розмір кріплення 300 мм) дають змогу встановити світильник у житлових, комерційних або офісних приміщеннях. Можливість використовувати лампи з цоколем G9.
Переваги світильника:
- Сучасний і універсальний дизайн.
- Підходить для житлових і комерційних приміщень.
- Простота встановлення.
- Довговічність завдяки якісним матеріалам.
- Сумісність із різними лампами.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 9 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | G9 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Бронзовий |
| Колір арматури (підстави) | Бронза |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір плафона | Прозорий |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Куля |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 130 см |
| Діаметр стельової чаші | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір плафона | 100 мм |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 4 757 ₴


