
Підвісний світильник Levistella на три скляні плафони під лампу G9 IP20 761P151F-3 BRZ+BR (500)
2 059 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LVS4441
+380953615847
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісний світильник 761P151F-3 BRZ+BR (500) — це стильне та практичне рішення для створення комфортного освітлення. Його лаконічний дизайн гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр, підкреслюючи його елегантність.
Металевий корпус із бронзовим покриттям і скляні плафони створюють елегантний образ, який легко впишеться в сучасний або лофт інтер'єр. Універсальні розміри (розмір плафона 100, 120, 150 мм, розмір кріплення 500 мм) дають змогу встановити світильник у житлових, комерційних або офісних приміщеннях. Можливість використовувати лампи з цоколем G9.
Переваги світильника:
- Сучасний і універсальний дизайн.
- Підходить для житлових і комерційних приміщень.
- Простота встановлення.
- Довговічність завдяки якісним матеріалам.
- Сумісність із різними лампами.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Лофт |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | G9 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Коричневий |
| Колір арматури (підстави) | Бронза |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір плафона | Коричневий |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Куля |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 50 см |
| Ширина | 15 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір плафона | 100, 120, 150 мм |
- Ціна: 2 059 ₴

