
Стельова LED люстра 36W з трьома режимами освітлення Brille на п'ять плафонів 2700/4500/6500К IP20
5 990 ₴
- Готово до відправки
- Код: 24-829
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
Світлодіодна люстра BR-01 647C/5 LED 36W BK/BL призначена для освітлення приміщень із сучасними інтер'єрами. Модель покладена для кімнат у стилі хай-тек, техно, лофт, мінімалізм. Її потужність — 36 Вт. Цього вистачить для освітлення невеликої вітальні, спальні, кухні. Також такий світильник можна використовувати в готелях, кафе та ресторанах.
Люстра вирізняється оригінальним дизайном: до чорного металевого корпусу кріпляться 5 тримачів із плафонами циліндричної та круглої форми чорного та блакитного кольору. Світло генерують вбудовані світлодіоди, що створюють досить потужний світловий потік із високим колірним індексом — 80Ra. Світлова видатність люстри — 60 лм/Вт. До стелі світильник кріпиться за допомогою монтажної планки. Люстра має висоту всього 16 см, вона підходить для приміщень із низькими стелями.
Світильник має кілька режимів освітлення (теплий/нейтральний/холодний білий), які перемикаються під час використання настінного вимикача.
Переваги:
- Сучасний дизайн
- Матеріал корпусу метал
- Світить вниз
- Ступінь захисту IP20
- Простий і зручний монтаж
- Не вимагає спеціального обслуговування
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Кількість джерел світла | 5 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Циліндр, Кругла |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Чорний, Блакитний |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 16 см |
| Ширина | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колірна температура світла, K | 2700/4500/6500К |
- Ціна: 5 990 ₴





