
Підвісна світлодіодна люстра 24W Brille з чотирма плафонами у формі птахів білого кольору 2700-3500К IP20
11 899 ₴
- Готово до відправки
- Код: 24-891
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
Світлодіодна люстра BR-01 679S/4*6W WW G — це стильний світильник із незвичайним, оригінальним дизайном золотого кольору. Модель підійде для спальні, вітальні, передпокою, кухні або офісу із сучасним інтер'єром. Виготовлена у формі чотирьох птахів світлого кольору, з домінантними гострими прямолінійними формами, що сидять на жердині — золотому підвісі люстри. Словні дзьоб і кінчик хвоста птахів виготовлені у формі витончених вузьких конусів золотого кольору. Завдяки їм композиція набуває витонченості й елегантно завершує дизайнерський задум.
Усередині птахів розташовані вбудовані високоефективні світлодіоди загальною потужністю 24 Вт, завдяки яким їхні тіла світяться та випромінюють тепле біле світло. Світлодіоди генерують світловий потік із видатністю 60 лм/Вт. LED-джерела дуже економні та мають тривалий термін експлуатації. Світильник створює потужний світловий потік із високим індексом кольоропередавання (> 80Ra). Люстра призначена для роботи в мережі змінного струму з номінальною напругою 220 В. Рівень захисту корпусу від потрапляння всередину пилу та вологи ІР20.
Висота підвісних освітлювальних приладів із легкістю регулюється, її можна змінити, піднявши або опустивши ланцюг, мотузку або трос. Отже, люстра буде висіти на більшій або меншій висоті залежно від ваших уподобань.
- Сучасний дизайн
- Матеріал корпусу метал, пластик
- Светит в сторони
- Ступінь захисту IP20
- Простий і зручний монтаж
- Не вимагає спеціального обслуговування
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Кількість джерел світла | 4 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Теплий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 125 см |
| Довжина | 85 см |
| Ширина | 33 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колірна температура світла, K | 2700-3500К |
- Ціна: 11 899 ₴




