
Підвісний світлодіодний світильник 20W Brille з чотирма плафонами чорного та жовтогарячого кольорів 4000-4700К IP20
9 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: 24-852
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
Світлодіодна люстра BR-01 666S/4 LED 20W NW BK/G — це популярний модний світильник зі стильним, оригінальним дизайном чорного та золотого кольору. Модель підійде для спальні, вітальні, передпокою із сучасним інтер'єром. Складається з чотирьох чорних плафонів круглої форми, внутрішня частина яких золотиста та обладнана високоефективними вбудованими світлодіодами загальною потужністю 20 Вт, що забезпечують нейтральний колір світіння. Плафони разом із конструктивним елементом чорного кольору за допомогою підвісу кріпляться до основи світильника.
Основа монтується до стелі за допомогою монтажної планки. Світлодіоди генерують світловий потік із видатністю 60 лм/Вт. LED-джерела дуже економні та мають тривалий термін експлуатації. Люстра створює потужний світловий потік із високим індексом кольоропередавання (> 80Ra). Люстра призначена для роботи в мережі змінного струму з номінальною напругою 220 В. Рівень захисту корпусу від потрапляння всередину пилу та вологи ІР20.
Переваги:
- Сучасний дизайн
- Матеріал корпусу метал
- Світить вниз
- Ступінь захисту IP20
- Простий і зручний монтаж
- Не вимагає спеціального обслуговування
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Кількість джерел світла | 4 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Помаранчевий, Чорний |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70 см |
| Довжина | 50 см |
| Ширина | 100 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колірна температура світла, K | 4000-4700К |
- Ціна: 9 199 ₴




