
Підвісний світлодіодний світильник 5W Brille металевий білого та жовтогарячого кольорів 4000-4700К IP20
3 570 ₴
- Готово до відправки
- Код: 24-849
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
Світлодіодна люстра BR-01 666S/1 LED 5W NW WH/G — це популярний модний світильник зі стильним, оригінальним дизайном білого та золотого кольору. Модель підійде для спальні, вітальні, передпокою із сучасним інтер'єром. Складається з білого плафона круглої форми, внутрішня частина якого золотиста та обладнана високоефективними вбудованими світлодіодами загальною потужністю 5 Вт, що забезпечують нейтральний колір світіння. Плафон разом із конструктивним елементом білого кольору за допомогою підвісу кріпиться до основи світильника.
Основа монтується до стелі за допомогою монтажної планки. Світлодіоди генерують світловий потік із видатністю 60 лм/Вт. LED-джерела дуже економні та мають тривалий термін експлуатації. Люстра створює потужний світловий потік із високим індексом кольоропередавання (> 80Ra). Люстра призначена для роботи в мережі змінного струму з номінальною напругою 220 В. Рівень захисту корпусу від потрапляння всередину пилу та вологи ІР20.
Переваги:
- Сучасний дизайн
- Матеріал корпусу метал
- Світить вниз
- Ступінь захисту IP20
- Простий і зручний монтаж
- Не вимагає спеціального обслуговування
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 72 см |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 23 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колірна температура світла, K | 4000-4700K |
- Ціна: 3 570 ₴




