
Стельова LED люстра 84W на два режими освітлення Brille із шістьма чорними плафонами 2700/6500К IP20
6 990 ₴
- Готово до відправки
- Код: 24-706
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
Світлодіодна люстра BL-751S/6 WW+CW 42W*2 — це сучасний модний світильник зі стильним дизайном чорного та золотистого кольору. Модель підійде для спальні, вітальні, передпокою або холу. Має конструкцію, що складається із шести циліндричних плафонів, прикріплених до тримачів, які іншим своїм кінцем з'єднані з основою люстри. Світильник кріпиться до стелі за допомогою монтажної планки. У плафонах розташовані вбудовані світлодіоди загальною потужністю 84 Вт.
Світлодіодна люстра може забезпечувати теплу або холодну температуру світіння. Світлодіоди генерують світловий потік із видатністю 75 лм/Вт. LED-джерела дуже економні та мають тривалий термін експлуатації. Люстра створює потужний світловий потік із високим індексом кольоропередавання (> 80Ra). Дизайн люстри робить модель підхожою для інтер'єрів, оформлених у різних стилях. Габарити світильника 1000*480 мм.
Світильник має кілька режимів освітлення (теплий/холодний білий), які перемикаються під час використання настінного вимикача.
Переваги:
- Сучасний дизайн
- Матеріал корпусу метал
- Світить вниз і в боки
- Ступінь захисту IP20
- Простий і зручний монтаж
- Не вимагає спеціального обслуговування
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Колір плафона | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 см |
| Ширина | 80 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колірна температура світла, K | 2700/6500К |
- Ціна: 6 990 ₴




