
Стельова LED люстра 244W на два режими освітлення Brille з поворотними плафонами 2700/6500K IP20
9 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 24-694
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
Світлодіодна люстра BL-746S/8 WW+CW 122W*2 — це сучасний модний світильник зі стильним дизайном чорного та золотистого кольору. Модель підійде для спальні, вітальні, передпокою, зали або холу. Має конструкцію, що містить дванадцятих кілець-плафонів, шість з яких порожнисті, а шість — суцільні.
Вбудовані світлодіоди загальною потужністю 244 Вт розташовані по колу кілець, а також на круглому елементі основи світильника. Світлодіодна люстра може забезпечувати теплу або холодну температуру світіння. Світлодіоди генерують світловий потік із видатністю 75 лм/Вт. LED-джерела дуже економні та мають тривалий термін експлуатації. Люстра створює потужний світловий потік із високим індексом кольоропередавання (> 80Ra). Дизайн люстри робить модель підхожою для інтер'єрів, оформлених у різних стилях. Габарити світильника 910*800 мм.
Світильник має кілька режимів освітлення (теплий/холодний білий), які перемикаються під час використання настінного вимикача.
Переваги:
- Сучасний дизайн
- Матеріал корпусу метал
- Світить вниз і в боки
- Ступінь захисту IP20
- Простий і зручний монтаж
- Не вимагає спеціального обслуговування
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Кількість джерел світла | 8 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 см |
| Ширина | 91 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колірна температура світла, K | 2700/6500К |
- Ціна: 9 499 ₴






