
Стельова LED люстра 135W з трьома режимами освітлення Brille на дев'ять сірих плафонів 2700/4500/6500К IP20
7 990 ₴
- Готово до відправки
- Код: 24-654
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
Сучасна світлодіодна люстра BL-777S/9*15W WW+NW+CW призначена для облаштування центрального освітлення у вітальні, залі або холі. Металева основа люстри виготовлена в чорному кольорі із золотистими елементами, кріпиться до стелі за допомогою монтажної планки. Модель складається з дев'яти матових плафонів біло-сірого кольору, які мають циліндричну форму.
Вбудовані в кожен плафон економічні світлодіоди потужністю 15 Вт забезпечують загальну потужність 135 Вт. Світлодіодні елементи дають змогу змінювати світлову температуру та генерують світіння зі світловою видатністю до 60 лм/Вт. Індекс передавання кольору люстри понад 80 Ra. Світильник призначений для роботи в мережі змінного струму з номінальною напругою 220 В. Ступінь захисту від проникнення вологи та пилу IP20, це означає, що застосовувати пристрій можна тільки всередині приміщень із нормальною вологістю. Діаметр люстри 1300 мм, висота — 320 мм.
Переваги:
- Сучасний дизайн
- Матеріал корпусу метал
- Світить вниз
- Ступінь захисту IP20
- Простий і зручний монтаж
- Не вимагає спеціального обслуговування
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Кількість джерел світла | 9 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір | Сірий |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 32 см |
| Ширина | 130 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колірна температура світла, K | 2700/4500/6500К |
- Ціна: 7 990 ₴




