
Стельова світлодіодна люстра 76W Brille з вісьмома джерелами світла 2700-3500К IP20 BL-759C/8
9 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 24-689
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
Велика світлодіодна стельова люстра BL-759С/76W WW BK вирізняється оригінальним дизайном. Модель має просту конструкцію, що містить круглу металеву основу та надійний корпус, до якого кріпляться 8 джерел світла круглої форми (4 маленькі та 4 великі кола). Вбудовані світлодіоди випромінюють тепле біле світіння. Це найкомфортніше світло для людського ока, тому модель можна встановлювати в спальні, вітальні, холі та кабінеті. Покриття корпусу виготовлене в чорному кольорі, який робить світильник ошатним і респектабельним. Потужність люстри становить 76 Вт, індекс кольоропередавання — 80 Ra. Світло від неї не спотворює колір предметів у освітленому приміщенні.
Ступінь захисту оболонки корпусу люстри становить IP20, це означає, що її можна застосовувати тільки в приміщеннях із нормальним рівнем вологості. Світлова видатність освітлювального пристрою — 70-75 лм/Вт. На стелю люстра встановлюється за допомогою монтажної планки. Висота моделі — 18 см, тому її можна монтувати в приміщеннях із низькими стелями.
Переваги:
- Сучасний дизайн
- Матеріал корпусу метал
- Гарантійний термін 12 місяців
- Світить вниз
- Ступінь захисту IP20
- Простий і зручний монтаж
- Не вимагає спеціального обслуговування
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 8 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність лампи | 76 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Колір світіння | Теплий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 18 см |
| Ширина | 117 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передавання кольору | >80Ra |
| Світлова видатність | 70-75lm/W |
- Ціна: 9 499 ₴







