
Світильник підвісний MSK Electric Flow у стилі лофт на круглій основі NL 6041-5R WH
6 721 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 617636
+380953615847
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Натхнення на створення світильників серії Flow виникла завдяки бажанням трохи відступити від стриманості чорно-білих квітів і спрямованого світіння. Вирішили на основі циліндра зробити легкі, цікаві світильники, додати кольору та світла.
Плафон виготовлений у формі сітки (решітки), це дає змогу рівномірно по всій кімнаті розсіювати світло. Чудова якість і вишуканий дизайн забезпечують розширені можливості програми світильників. Вони можуть бути як самостійна люстра, основне освітлення (на один або на кілька плафонів), так і додатковим декоративним рішенням окремої зони.
У підвісах цоколь Е27, підійдуть лампи до 4.5 см у діаметрі, але найкраще світильники мають вінтажний світлодіодний ретро-лампа, витягнуту форму, з чайного скла. Ця лампа доповнює світильник, завдяки своїй довговатій формі світло розсіюється через усю площину плафона.
Головною перевагою підвісних світильників є те, що вони рівномірно по всій кімнаті розсіюють світло.
Якщо ви вибираєте лофт-стиль як базу, то до нього легко можна додати елементи "домашні" стилів (скандинавський, фермерський, Прованс, бохо), а можна зіграти на контрасті та з'єднати його з елементами вишуканих дизайнів
Чудова якість і вишуканий дизайн забезпечують розширені можливості програми світильників.
Цей світильник чудово впишеться в інтер'єр вашого житла, підійде для використання в різних приміщеннях, як-от вітальня, спальня, коридор, передпокій або кабінет, можна використовувати під час освітлення закладів, як-от кав'я, ресторан, спа-салон. Підкреслить індивідуальність сучасного дизайну та додасть приміщенню шарм. Зробить затишною та романтичною зону відпочинку.
Гарантія — 36 місяців
Світильники укомплектовані кріпленнями, довжина дроту регулюється.
Лампи до комплекту не входять
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 5 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | E27 |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір плафона | Срібний |
| Тип кріплення | Планка |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Стиль виконання | Лофт |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 24 см |
| Висота | 123 см |
| Діаметр стельової чаші | 240 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота плафона | 400мм |
| Наявність поворотного механізму | Немає |
| Ширина плафона | 60мм |
| Глибина плафона | 240 мм |
| Тип світильника | Стельовий підвісний |
| Довжина дроту | 800мм |
| Розмір упаковки | 63x27x23 см |
| Серія | Flow |
| Код товару | 6041-5R |
- Ціна: 6 721 ₴






