
Сучасна люстра-підвіс на 1 лампочку Е27 золота з білим плафоном куля Brille BR-01 471S/1 E27 AB
1 890 ₴
- Готово до відправки
- Код: 24-581
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
Сучасна люстра-підвіс на 1 лампочку BR-01 471S/1 E27 AB призначена для освітлення кухні, холу, невеликої вітальні, кафе, бару, готельних апартаментів. Вона чудово впорається з локальною підсвіткою, матиме ідеальний вигляд над обіднім столом або над стійкою бару.
Модель виготовлена зі скла та металу. Металева основа люстри виготовлена в золотистому кольорі, вона встановлюється на стелі за допомогою монтажної планки. До основи на міцному дроті кріпиться металевий корпус із покриттям старе золото та білий скляний плафон, що має круглу форму. Плафон закритого типу забезпечує рівномірний розподіл світла по всьому приміщенню. Для роботи люстри потрібна одна лампочка з цоколем Е27 потужністю 60 Вт. Підійде світлодіодна, енергоощадна та лампа розжарювання.
Люстра-підвіс має ідеальний вигляд в інтер'єрах, оформлених у стилі прованс або скандинавський.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма плафона | Куля |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Колір плафона | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 83 см |
| Діаметр | 15 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напрямок світла | Вниз і в боки |
| Змінне джерело світла | Да |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні |
- Ціна: 1 890 ₴




