
Світильник стельовий 60W LED Brille W-606/60W з пультом круглий 3000-6500К білий IP20
2 790 ₴
- Готово до відправки
- Код: 26-509
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
Смарт світильник настінно-стельовий світлодіодний W-606/60W RM WW+CW+NW від ТМ Brille називають розумною моделлю. Він обладнаний багатофункціональним пультом дистанційного керування, за допомогою якого можна перемикати режими та регулювати яскравість світіння. Світильник підтримує керування світловою температурою від 3000 до 6500 К. Він може випромінювати світло теплого, нейтрального та холодного відтінків. Ціна моделі зумовлена кількома чинниками: універсальним пультом, високою потужністю, великою кількістю режимів (крім різних відтінків світіння, можна ввімкнути режим сяйво та нічник), типом світлодіодів. Під час виробництва світильника були використані діоди без силікону. Вони розташовані у два ряди та захищені плафоном. В аналогічних смарт-світильниках помішувачі використовувалися діоди в силіконі, розташовані в один ряд. Пульт від цього світильника — універсальний, він підходить до всіх моделей серії.
Світлодіоди в настінно-стельової моделі W-606/60W RM WW+CW+NW вирізняються високою інтенсивністю світла. Вони не перегоряють, не нагріваються, не випромінюють ультрафіолет. Такі світильники вигідно купувати, тому що вони дуже економно витрачають електроенергію. Споживаючи всього 60 Вт, пристрій видає потужний світловий потік 4500 лм. Светоотдача модели – 80-85 лм/Вт.
Основа освітлювального приладу має круглу форму, вона виготовлена з металу, плафон — з міцного та легкого білого пластику. Плафон легко знімається і вставляється назад. Усередині світильника розміщені світлодіоди, трансформатор і радіопередавач, за допомогою якого відбувається керування пультом. Універсальний пульт дистанційного керування входить до комплекту.
Цей розумний світильник вирізняється лаконічним дизайном, що дає змогу використовувати його в будь-яких інтер'єрах. Він підійде для житлових, комерційних і адміністративних приміщень. Його можна помістити передпокою й офісі, невеликому магазині, вестибюлі дитячого садка, приймальні. Світильник встановлюється на вертикальній і горизонтальній поверхні. Монтаж на стелі або стіні здійснюється за допомогою монтажної планки. Модель чудово підійде для кухні — плафон завжди можна зняти та помити.
Переваги:
- Сучасний дизайн
- Матеріал корпусу пластик
- Гарантійний термін 6 місяців
- Світить вниз і в сторони
- Ступінь захисту IP20
- Простий і зручний монтаж
- Не вимагає спеціального обслуговування
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Світловий потік | 4500 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип світильника | Накладний |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Тип | Світильник настінно-стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 см |
| Діаметр | 510 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передавання кольору | 80Ra |
| Напрямок світла | Вниз і в боки |
| Відтінок (колір) світіння | Регульований |
| Тип використовуваної лампи | Вбудовані Led |
- Ціна: 2 790 ₴








