
Світильник стельовий 80W LED Brille WBL-68/40W*2 круглий 2700-3500К сірий IP20
2 490 ₴
- Готово до відправки
- Код: 27-594
+380953615847
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний настінний світильник WBL-68/40W*2 призначений для освітлення віталень, коридорів, кухонь і передпокою. Стильна сучасна модель підійде до інтер'єрів, оформлених у стилі хай-тек, мінімалізму, скандинавському. Світильник має круглу форму. Його можна встановлювати на стелю та стінку. Конструкція містить металеву основу, на якій закріплений плафон із підсвіткою.
Джерелом світла є вбудовані світлодіоди. Потужність світильника — 80 Вт. Світлодіоди генерують теплий світловий потік із високим індексом кольоропередавання (80Ra). LED-джерела споживають обмаль електроенергії, але забезпечують приємне та якісне освітлення. Встановлюють освітлювальний пристрій за допомогою монтажної планки.
Переваги:
- Сучасний дизайн
- Матеріал корпусу метал, акрил
- Гарантійний термін 6 місяців
- Світить вниз і в боки
- Ступінь захисту IP20
- Простий і зручний монтаж
- Не вимагає спеціального обслуговування
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність | 80 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип світильника | Накладний |
| Колір | Сірий |
| Колір арматури (підстави) | Сірий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Теплий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 см |
| Діаметр | 500 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передавання кольору | 80Ra |
| Напрямок світла | Вниз і в боки |
| Відтінок (колір) світіння | Теплий (2700-3500К) |
| Світлова видатність | 70-75 lm/W |
| Тип використовуваної лампи | Вбудовані Led |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
- Ціна: 2 490 ₴






