
Світильник стельовий 120W LED Brille WBL-62/120W круглий 2700/6500К білий, чорний IP20
2 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 27-588
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
Світлодіодний настінно-стельовий світильник WBL-62С/120W рекомендують використовувати для освітлення віталень, коридорів, передпокою, зон відпочинку на кухнях тощо. Ця стильна сучасна модель має круглу форму та підійде до інтер'єрів, оформлених у стилі хай-тек, мінімалізм, техно. Світильник можна встановлювати на стелю та стінку.
Конструкція містить металеву основу, на якій кріпляться три кола з підсвіткою. Також LED-підсвітка розташована периметром основи. Джерелом світла слугують вбудовані світлодіоди. Потужність світильника — 120 Вт. Світлодіоди генерують теплий і холодний світловий потік із високим індексом кольоропередавання (80Ra). Центральні круги та підсвітку за периметром основи можна регулювати за допомогою настінного вимикача, підбираючи окремо для кожного тепле або холодне світло. LED-джерела споживають обмаль електроенергії, але забезпечують приємне та якісне освітлення. Встановлюють освітлювальний пристрій за допомогою монтажної планки.
Переваги:
- Сучасний дизайн
- Матеріал корпусу метал
- Гарантійний термін 6 місяців
- Світить вниз
- Ступінь захисту IP20
- Простий і зручний монтаж
- Не вимагає спеціального обслуговування
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність | 120 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип світильника | Накладний |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Чорний, Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 см |
| Діаметр | 490 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передавання кольору | 80 |
| Напрямок світла | Вниз |
| Відтінок (колір) світіння | 2700/6500К (Теплий і Холодний білий) |
| Світлова видатність | 70-75 lm/W |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
- Ціна: 2 400 ₴





