
Світильник стельовий 160W LED Brille WBL-61/160W квадратний 2700/6500К білий, чорний IP20
2 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 27-587
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
Світлодіодний настінно-стельовий світильник WBL-61С/160W рекомендують використовувати для освітлення віталень, коридорів, передпокою, зон відпочинку на кухнях тощо. Ця стильна сучасна модель має квадратну форму та підійде до інтер'єрів, оформлених у стилі хай-тек, мінімалізм, техно. Світильник можна встановлювати на стелю та стінку.
Конструкція містить металеву основу, на якій кріпляться три кола з підсвіткою. Також LED-підсвітка розташована периметром основи. Центральні круги та підсвітку за периметром основи можна регулювати за допомогою настінного вимикача, підбираючи окремо для кожного тепле або холодне світло. Джерелом світла слугують вбудовані світлодіоди. Потужність світильника — 160 Вт. Світлодіоди генерують теплий світловий потік із високим індексом кольоропередавання (80Ra). LED-джерела споживають обмаль електроенергії, але забезпечують приємне та якісне освітлення. Встановлюють освітлювальний пристрій за допомогою монтажної планки.
Переваги:
- Сучасний дизайн
- Матеріал корпусу метал
- Гарантійний термін 6 місяців
- Світить вниз і в боки
- Ступінь захисту IP20
- Простий і зручний монтаж
- Не вимагає спеціального обслуговування
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність | 160 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Чорний, Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 см |
| Довжина | 495 см |
| Ширина | 495 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передавання кольору | 80 |
| Напрямок світла | Вниз |
| Відтінок (колір) світіння | 2700/6500К (Теплий і Холодний білий) |
| Світлова видатність | 70-75 lm/W |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
- Ціна: 2 400 ₴





