
Світлодіодна стельова люстра 38W з чотирма джерелами світла 2700-3500К Brille BL-760С/WW BK
4 800 ₴
- Готово до відправки
- Код: 24-690
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
Світлодіодна стельова люстра BL-760С/38W WW BK вирізняється оригінальним дизайном. Модель має просту конструкцію, яка містить круглу металеву основу та надійний корпус із чотирма джерелами світла круглої форми. Вбудовані світлодіоди випромінюють тепле біле світіння. Це комфортне світло для людського ока, тому модель можна встановлювати в спальні, вітальні, холі та кабінеті.
Покриття корпусу виготовлене у двох кольорах: чорному та золотому. Їх контрастне поєднання робить світильник ошатним і респектабельним. Потужність люстри становить 38 Вт, індекс кольоропередавання — 80 Ra. Світло від неї не спотворює колір предметів у освітленому приміщенні. Ступінь захисту оболонки корпусу люстри становить IP20, це означає, що її можна застосовувати тільки в приміщеннях із нормальним рівнем вологості. Світлова видатність освітлювального пристрою — 70-75 лм/Вт. На стелю люстра встановлюється за допомогою монтажної планки. Висота моделі — 22 см, тому її можна монтувати в приміщеннях із низькими стелями.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 4 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність лампи | 38 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Чорний, Золото |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Теплий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 22 см |
| Довжина | 68 см |
| Ширина | 68 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передавання кольору | 80Ra |
| Напрямок світла | Вниз і в боки |
| Світлова видатність | 70-75lm/W |
| Змінне джерело світла | Немає |
| Спектр світіння | 2700-3500K |
| Стиль | Сучасний |
- Ціна: 4 800 ₴




