
Підвісна люстра 48W LED Brille WBL-16S/48W 5900-6500К біла IP20 50 см
3 990 ₴
- Готово до відправки
- Код: 27-521
+380953615847
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник підвісний WBL-16S/48W CW WH призначений для освітлення житлових і нежитлових приміщень. Доречним буде на кухні, у передпокої, в офісному приміщенні. Він розділить приміщення на різні світлові зони, забезпечить кімнату яскравим, безпечним для очей світлом. Матеріалами для його виготовлення послугували метал і скло.
Потужність освітлювального приладу 48 Вт, розрахований для роботи від мережі 220 В. Діоди випромінюють рівне холодне біле світло зі світловим потоком 70-75 лм/Вт. Світлодіоди споживають електроенергії набагато менше, ніж традиційні джерела світла, а його світловий потік у рази вищий. Монтувати світильник необхідно тільки всередині приміщень.
Переваги:
- Сучасний дизайн
- Матеріал корпусу метал, скло
- Гарантійний термін 6 місяців
- Світить вниз і в боки
- Ступінь захисту IP20
- Простий і зручний монтаж
- Не вимагає спеціального обслуговування
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність лампи | 48 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Холодний |
| Колірна температура | 6000K |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 110 см |
| Діаметр | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передавання кольору | 80Ra |
| Напрямок світла | Вниз і в боки |
| Відтінок (колір) світіння | Холодний (5900-6500К) |
| Світлова видатність | 70-75lm/W |
| Стиль | Хай-тек |
| Тип використовуваної лампи | Вбудовані Led |
- Ціна: 3 990 ₴








