
Світильник стельовий 56W LED Brille WBL-10/56W квадратний 4000-4700К білий IP20
6 299 ₴
- Готово до відправки
- Код: 27-514
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
Стельовий світильник на світлодіодах WBL-10/56W NW WH призначений не тільки для освітлення приміщення, але й його декорування та зонування. Конструкція освітлювального приладу складається з чотирьох квадратів, різних за розміром, пофарбованих у білий колір. Усередині цих елементів розміщені світлодіоди, загальною потужністю 56 Вт, що випромінюють рівне нейтральне біле світло зі світловим потоком 55-65 лм/Вт.
Попри потужний світловий потік, освітлення буде приємним для очей, оскільки матовість розсіювача пом'якшить його. Світильник призначений для роботи від мережі 220 В. Вмикати та вимикати його необхідно за допомогою настінного клавішного вимикача. Такого типу освітлювальний прилад підійде для освітлення як житлових приміщень, так і шоу-румів, готельних номерів.
Переваги:
- Сучасний дизайн
- Матеріал корпусу метал, пластик
- Гарантійний термін 6 місяців
- Світить вниз
- Ступінь захисту IP20
- Простий і зручний монтаж
- Не вимагає спеціального обслуговування
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість джерел світла | 4 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність | 56 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 120 см |
| Довжина | 520 см |
| Ширина | 520 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Декоративні |
| Індекс передавання кольору | 70Ra |
| Напрямок світла | Вниз |
| Відтінок (колір) світіння | Нейтральний (4000-4700К) |
| Світлова видатність | 55-65lm/W |
| Змінне джерело світла | Немає |
| Тип використовуваної лампи | Вбудовані Led |
- Ціна: 6 299 ₴



