
Світлодіодний підвісний світильник тубус 6W чорного кольору в стилі лофт Brille BL-579S/6W NW BK
1 040 ₴
- Готово до відправки
- Код: 23-679
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
Сучасний стильний інтер'єр неможливо уявити без світильників і бра в стилі лофт. Підвісні лофт світильники та бра вирізняються чіткими формами, простими лініями та геометричним дизайном.
Підвісний світильник BL-579S/6W NW BK виготовлений із металу, пофарбований у чорний колір. Працює в мережі з напругою 220 В. Підвіс обладнаний вбудованими світлодіодами типу High Power потужністю 6 Вт. За такої спрямованої форми світіння, цей світильник має кут розсіювання 120 градусів. Його індекс передавання кольору — понад 70 Ra.
Все це робить світильники в індустріальному стилі універсальним у використанні в будь-якому інтер'єрі: освітленні сучасних квартир, барів, ресторанів, кафе, офісів. Крім того, використання в освітленні лофтових світильників на піку популярності зараз, що дасть Вам змогу зробити інтер'єр модним і сучасним.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність лампи | 6 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Світловий потік | 480 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Форма плафона | Циліндр |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 26.5 см |
| Діаметр | 5.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передавання кольору | 70Ra |
| Клас захисту | I |
| Напрямок світла | Вниз |
| Змінне джерело світла | Немає |
| Спектр світіння | 4000-4700K |
| Тип світлодіода | High Power |
| Кут розсіювання | 120 |
- Ціна: 1 040 ₴




