
Підвісний LED світильник тубус 5W білого кольору в стилі лофт Brille BL-577S/5W NW WH
940 ₴
- Готово до відправки
- Код: 23-675
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
Сучасний стильний інтер'єр неможливо уявити без світильників і бра в стилі лофт. Підвісні лофт світильники та бра вирізняються чіткими формами, простими лініями та геометричним дизайном.
Підвісний світлодіодний світильник BL-577S/5W NW WH витонченої форми білого кольору, який дає приємне нейтральне світло. Яскраве світло забезпечують світлодіодні кристали потужністю 5 Вт. Сфера застосування світильника може бути досить великою — від ресторанів і барів до виставкових залів і офісних приміщень. У конструкцію входить дріт-шнур і планка кріплення. Встановлення світильника досить просте. Завдяки своїй вазі пристрій має чудову стійкість і не змінює свого розташування від найменшого коливання повітря.
Усе це робить світильники в індустріальному стилі універсальним у використанні в будь-якому інтер'єрі: освітленні сучасних квартир, барів, ресторанів, кафе, офісів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Світловий потік | 400 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Форма плафона | Циліндр |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 158 см |
| Діаметр | 6 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передавання кольору | 70Ra |
| Клас захисту | I |
| Напрямок світла | Вниз |
| Змінне джерело світла | Немає |
| Спектр світіння | 4000-4700K |
| Тип світлодіода | High Power |
| Кут розсіювання | 90 |
- Ціна: 940 ₴




