
Світлодіодний підвісний світильник трубка 5W з металевим плафоном чорного кольору Brille BL-577S NW BK+ACR
1 040 ₴
- Готово до відправки
- Код: 23-676
+380953615847
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвіс BL-577S/5W NW BK+Acr — це пристрій для точкового освітлення з мінімалістичним дизайном і чудовою ергономікою. Світильник складається з витонченого металевого плафона з довгим дротом і планкою для кріплення. На нижній частині плафона розміщуються світлодіодні кристали, захищені скляною кришкою, їх потужність становить 5 Вт. Вони випромінюють нейтральне світло. Світильник легко монтується на стелю. Він чудово підходить для умов, у яких необхідне світлове акцентування предмета або місця. Модель чудово поєднується з іншими освітлювальними приладами.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Світловий потік | 400 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма плафона | Циліндр |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 164 см |
| Діаметр | 4 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передавання кольору | 70Ra |
| Клас захисту | I |
| Напрямок світла | Вниз |
| Спектр світіння | 4000-4700K |
| Тип світлодіода | High Power |
| Кут розсіювання | 90 |
- Ціна: 1 040 ₴




