
Світлодіодний підвіс у формі тубуса 3W з металу білого кольору Brille BL-575S NW WH
800 ₴
- Готово до відправки
- Код: 23-670
+380953615847
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвіс BL-575S/3W NW WH — представник модельного ряду пристроїв для організації освітлення в житлових і комерційних приміщеннях. Прилад призначений для акцентованої підсвітки певного об'єкта або частини інтер'єру.
Світильник має циліндричну форму. Він обладнаний плафоном білого кольору. Кріпиться до горизонтальних площин за допомогою спеціальної планки, що входить до комплекту. Встановити світильник на потрібній відстані допомагає довгий шнур. Цей пристрій обладнаний світлодіодами типу High Power потужністю 3 Вт і має нейтральний колір світіння (4500К). Світильник призначений для підсвічування в кафе, барах, ресторанах, також він матиме чудовий вигляд на кухні або у вітальні, інтер'єр яких оформлений у скандинавському стилі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Світловий потік | 240 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма плафона | Циліндр |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Золотистий, Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 129 см |
| Діаметр | 3 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передавання кольору | 70Ra |
| Клас захисту | I |
| Напрямок світла | Вниз |
| Змінне джерело світла | Немає |
| Спектр світіння | 4000-4700K |
| Тип світлодіода | High Power |
| Кут розсіювання | 90 |
- Ціна: 800 ₴




