
Підвісна люстра 30W LED Brille BL-464S/3*10W 2700-3500К білий IP20
5 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: 22-991
+380953615847
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра підвісна тубус BL-464S/3*10W WH LED матиме гарний вигляд у кафе, ресторанах, барах, квартирах і приватних будинках, виготовлених у сучасному стилі. Виготовлена вона з металу та скла. Пофарбована в білий колір. Висоту можна змінювати.
Джерелом світла слугують три світлодіоди, що випромінюють рівне тепле біле світло зі світловим потоком 70-75 лм/Вт. Потужність світильника дорівнює 30 Вт, призначений він для роботи від мережі 220 В. Для досягнення найкращого ефекту, рекомендуємо повісити кілька підвісів з однієї серії разом
Переваги:
- Сучасний дизайн
- Матеріал корпусу метал, скло
- Гарантійний термін 6 місяців
- Світить вниз і в боки
- Ступінь захисту IP20
- Простий і зручний монтаж
- Не вимагає спеціального обслуговування
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність лампи | 30 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Теплий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 см |
| Довжина | 47.5 см |
| Ширина | 5.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передавання кольору | 80Ra |
| Клас захисту | I |
| Відтінок (колір) світіння | Теплий (2700-3500К) |
| Відстань від стелі | Понад 600mm |
| Світлова видатність | 70-75lm/W |
| Стиль | Мінімалізм |
| Тип | Тубус |
| Тип використовуваної лампи | Вбудовані Led |
| Форма | Овальна |
- Ціна: 5 199 ₴




