
Світильник підвісний світлодіодний 10 W у формі тубуса білого кольору Brille BL-464S/1*LED WH
2 550 ₴
- Готово до відправки
- Код: 22-990
+380953615847
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра підвісна тубус BL-464S/1*10W WH LED матиме гарний вигляд у кафе, ресторанах, барах, квартирах і приватних будинках, виготовлених у сучасному стилі. Виготовлена вона з металу та скла. Пофарбована в білий колір. Висоту можна змінювати. Джерелом світла слугує світлодіод, що видає рівне тепле біле світло зі світловим потоком 70-75 лм/Вт. Потужність світильника дорівнює 10 Вт, призначений він для роботи від мережі 220 В. Для досягнення найкращого ефекту, рекомендуємо повісити кілька підвісів з однієї серії разом.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Колір світіння | Теплий |
| Виробник | Brille |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір плафона | Білий |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Циліндр |
| Гарантійний термін | 6 |
| Потужність лампи | 10 |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 5.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120 |
| Спектр світіння | 2700-3500K |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Світлова видатність | 70-75lm/W |
| Змінне джерело світла | Немає |
| Клас захисту | I |
| Індекс передавання кольору | 80Ra |
| Напрямок світла | Вниз |
| Відстань від стелі | Понад 600mm |
- Ціна: 2 550 ₴




