
Підвісна люстра 22W LED Brille BL-552S/22W 2700-3500К сіра IP20
3 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: 23-563
+380953615847
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
LED люстра, у формі півмісяця, стане родзинкою вашого інтер'єру. Стильний, лаконічний дизайн освітлювального приладу тішитиме око. За допомогою цієї люстри можна знаходити несподівані та цікаві рішення в облаштування кімнати, висоту моделі можна регулювати.
Цей освітлювальний прилад підійде як для вітальні, так і для спальні. Люстра чорного кольору та виготовлена з металу. Має вбудовані світлодіодні джерела світла. Світловий потік становить 70-75 lm/w. Люстра дає тепле біле світло.
Переваги:
- Сучасний дизайн
- Матеріал корпусу метал, пластик
- Гарантійний термін 6 місяців
- Світить на всі боки
- Ступінь захисту IP20
- Простий і зручний монтаж
- Не вимагає спеціального обслуговування
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність лампи | 22 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір | Сірий |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Сірий |
| Колір світіння | Теплий |
| Колірна температура | 2700К |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 см |
| Діаметр | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передавання кольору | 80Ra |
| Клас захисту | I |
| Напрямок світла | У всі боки |
| Відтінок (колір) світіння | Теплий (2700-3500К) |
| Відстань від стелі | Понад 600mm |
| Світлова видатність | 70-75lm/W |
| Стиль | Хай-тек |
| Тип використовуваної лампи | Вбудовані Led |
| Форма | Асиметрична |
- Ціна: 3 000 ₴


