
Підвісна люстра 29W LED Brille BL-532S/29W 2700-3500К хром IP20
6 299 ₴
- Готово до відправки
- Код: 23-402
+380953615847
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна люстра BL-532S/29W LED CH забезпечить якісне підсвічування інтер'єру, а також комфорт для відпочинку або роботи. Завдяки тому, що світлодіоди споживають невелику кількість електроенергії, а видають потужний світловий потік, такої люстри вистачить для того, щоб добре освітити приміщення. Матеріалами для виготовлення послугували метал і пластик, пофарбована люстра в колір хром.
Пластикові елементи слугують розсіювачами світла. Люстра випромінює рівне тепле біле світло зі світловим потоком 70-75 lm/W. Потужність становить 29 Вт. Висоту освітлювального приладу можна регулювати металевими тросами. За допомогою цієї люстри можна освітлювати як житлові, так і нежитлові приміщення.
Переваги:
- Сучасний дизайн
- Матеріал корпусу метал, пластик
- Гарантійний термін 6 місяців
- Світить на всі боки
- Ступінь захисту IP20
- Простий і зручний монтаж
- Не вимагає спеціального обслуговування
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність лампи | 29 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір | Хром |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром |
| Колір плафона | Срібний |
| Колір світіння | Теплий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 144 см |
| Діаметр | 45 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передавання кольору | 80Ra |
| Клас захисту | I |
| Напрямок світла | У всі боки |
| Відтінок (колір) світіння | Теплий (2700-3500К) |
| Відстань від стелі | Понад 600mm |
| Світлова видатність | 70-75lm/W |
| Стиль | Хай-тек |
| Тип використовуваної лампи | Вбудовані Led |
| Форма | Асиметрична |
- Ціна: 6 299 ₴




