
Підвісна люстра 15W LED Brille BL-566S/3*5W 2700-3500К хром IP20
4 590 ₴
- Готово до відправки
- Код: 23-602
+380953615847
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна люстра торгової марки Brille стане родзинкою вашого інтер'єру. Стильний дизайн освітлювального приладу привертатиме до себе увагу ваших гостей і не залишить їх байдужими.
Встановити виріб можна у вітальні або холі, цікавим також стане рішення встановити люстру на кухні. Виготовлена люстра з металу. Плафони з вбудованим світлодіодним джерелом світла. Колір плафонів — хром. Світловий потік освітлювального приладу становить 70-75 lm/w. Люстра дає тепле біле світло.
Переваги:
- Сучасний дизайн
- Матеріал корпусу метал, пластик
- Гарантійний термін 6 місяців
- Світить на всі боки
- Ступінь захисту IP20
- Простий і зручний монтаж
- Не вимагає спеціального обслуговування
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність лампи | 15 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Овальна |
| Колір | Хром |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром |
| Колір плафона | Срібний |
| Колір світіння | Теплий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 см |
| Довжина | 48 см |
| Ширина | 8 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передавання кольору | 80Ra |
| Клас захисту | I |
| Напрямок світла | У всі боки |
| Відтінок (колір) світіння | Теплий (2700-3500К) |
| Відстань від стелі | Понад 600mm |
| Світлова видатність | 70-75lm/W |
| Стиль | Лофт |
| Тип використовуваної лампи | Вбудовані Led |
- Ціна: 4 590 ₴



