
Підвісна люстра 36W LED Brille BL-481S/36W 2700-3500К біла IP20
5 990 ₴
- Готово до відправки
- Код: 23-108
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
Підвісна люстра BL-481S/36W LED WH — оригінальний освітлювальний прилад, якому до снаги освітити, прикрасити приміщення, а також створити затишну атмосферу в ньому. Ця люстра виготовлена з металу та пластику, пофарбована в білий колір. Джерелом світла слугують світлодіоди, представлені у формі стрічки, захованої в кільцях під непрозорим пластиком білого кольору.
Потужність освітлювального приладу становить 36 Вт, призначений він для роботи від мережі 220 В. Випромінює рівне тепле біле світло. Оскільки світлодіоди працюють на зниженій напруги, вимагають під час під'єднання додатково блок живлення. До цієї люстрі блок живлення входить до комплекту. Така люстра чудово прикрасить як житлові, так і нежитлі приміщення, виготовлені в сучасному стилі. Висоту освітлювального приладу можна змінювати.
Переваги:
- Сучасний дизайн
- Матеріал корпусу метал, пластик
- Гарантійний термін 6 місяців
- Світить вниз
- Ступінь захисту IP20
- Простий і зручний монтаж
- Не вимагає спеціального обслуговування
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність лампи | 36 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип кріплення | Крюк |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Теплий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 см |
| Діаметр | 48 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передавання кольору | 80Ra |
| Клас захисту | I |
| Відтінок (колір) світіння | Теплий (2700-3500К) |
| Відстань від стелі | Понад 600mm |
| Світлова видатність | 26-28lm/W |
| Стиль | Хай-тек |
| Тип використовуваної лампи | Вбудовані Led |
| Форма | Асиметрична |
- Ціна: 5 990 ₴



