
Підвісна люстра 40W LED Brille BL-571C/40W з пультом 2700-6500К чорна IP20
5 990 ₴
- Готово до відправки
- Код: 23-569
+380953615847
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісна LED люстра з пультом BL-571C/40W dim BK LED додасть у ваш інтер'єр стильність і комфорт. Освітлювальний прилад дуже зручний у використанні та функціональний. Цей виріб димований. Завдяки цьому ви зможете плавно регулювати яскравість світіння вбудованих світлодіодів, роблячи освітлення максимально комфортним.
Світловий потік становить 70-75 lm/W. Освітлювальний прилад складається з кільця асиметричної форми, виготовлений із металу чорного кольору. Люстра підійде для вітальні або спальні. Також вона матиме чудовий вигляд в офісі.
Переваги:
- Сучасний дизайн
- Матеріал корпусу метал, пластик
- Гарантійний термін 6 місяців
- Світить на всі боки
- Ступінь захисту IP20
- Простий і зручний монтаж
- Не вимагає спеціального обслуговування
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | пластик, Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Чорний, Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 см |
| Діаметр | 65 см |
| Ширина | 65 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передавання кольору | 80Ra |
| Клас захисту | I |
| Напрямок світла | У всі боки |
| Відтінок (колір) світіння | Регульований |
| Світлова видатність | 70-75lm/W |
| Стиль | Хай-тек |
| Технічні особливості | З пультом |
| Тип використовуваної лампи | Вбудовані Led |
| Форма | Асиметрична |
- Ціна: 5 990 ₴




