
Підвісна люстра 56W LED Brille BL-482S/2x28W з пультом 2700-6500К білий IP20
5 990 ₴
- Готово до відправки
- Код: 24-467
+380953615847
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна люстра з пультом BL-482S/2x28W LED RM WH може працювати в трьох режимах, які легко перемикаються. Вона забезпечує світіння теплого, нейтрального та холодного відтінків. Потужність ЛЕД люстри — 56 Вт. Модель білого кольору має квадратну форму. Основа виготовлена з металу, корпус — з пластику. Основа встановлюється на стелю за допомогою монтажної планки.
Корпус із діодами кріпиться за допомогою чотирьох тонких підвісів. Висоту можна регулювати Світлодіодні люстри призначені для освітлення житлових приміщень, офісів, готелів, ресторанів, кафе та торгових залів. Вони економно споживають електроенергію й забезпечують досить високе передавання кольору — 80 Ra.
Переваги:
- Сучасний дизайн
- Матеріал корпусу метал
- Гарантійний термін 6 місяців
- Світить вниз і в боки
- Ступінь захисту IP20
- Простий і зручний монтаж
- Не вимагає спеціального обслуговування
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність лампи | 56 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 8.5 см |
| Довжина | 45 см |
| Ширина | 45 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передавання кольору | 80Ra |
| Напрямок світла | Вниз і в боки |
| Відтінок (колір) світіння | Регульований |
| Світлова видатність | 80lm/W |
| Стиль | Хай-тек |
| Технічні особливості | З пультом |
| Тип використовуваної лампи | Вбудовані Led |
- Ціна: 5 990 ₴






