
Світлодіодний підвіс 3W з металу золотистого кольору Brille BL-844S WW RG
2 970 ₴
- Готово до відправки
- Код: 23-910
+380953615847
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний підвіс золотистого кольору BL-844S/3W WW RG ідеально підійде для втілення дизайнерського проєкту підсвічування в приміщеннях, оформлених у стилі лофт. Модель матиме ефектний вигляд у виставковому залі, над барною стійкою, над столиками в ресторані або кафе. Під час використання світильників у житлових приміщеннях необхідно звернути увагу на висоту стель, вона має бути вищою за 2,7 м. Лаконічний дизайн і витончена форма слугують для створення особливої атмосферності. Такі підвіси можна встановлювати по одному або по кілька штук. Як джерело світла у світильнику використовуються вбудовані світлодіоди. Вони забезпечують гарне освітлення за малого споживання електроенергії. Ця модель наповнить приміщення теплим білим світінням, яке сприяє створенню затишних комфортних умов.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма плафона | Циліндр |
| Колір | Золотистий |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Колір плафона | Золотистий |
| Колір світіння | Теплий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 75 см |
| Довжина | 8 см |
| Ширина | 8 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передавання кольору | 80Ra |
| Напрямок світла | Вниз |
| Світлова видатність | 75lm/W |
| Змінне джерело світла | Немає |
| Спектр світіння | 2700-3500K |
- Ціна: 2 970 ₴




