
Підвісна люстра 33W LED Brille BL-893S/3 4000-4700К чорна IP20
4 800 ₴
- Готово до відправки
- Код: 23-985
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
Модель сучасного світильника BL-893S/3 NW 33W WH обладнана трьома джерелами світла. Вона складається з суцільної металевої планки овальної форми, у центрі якої розміщені три диски з вбудованими світлодіодами. Планка та диски металеві, світлодіоди приховані пластиковими плафонами. Планка кріпиться шнурами до прямокутної основи, якою люстра монтується до стелі. Вся конструкція має чорний колір.
Ця модель сучасна варіація освітлювального підвісного приладу, який можна встановлювати як у житловому, так і офісному приміщенні. Також вона доповнить інтер'єр кафе, ресторанів і виставкових центрів. Підходить для розміщення в інтер'єрах, виготовлених у будь-якому сучасному стилі. Використання світлодіодів дасть змогу істотно скоротити витрати електроенергії, вони також зручні завдяки тривалішому терміну роботи. Диски зі світлодіодами обладнані поворотним механізмом, що дає змогу самостійно вибирати напрямок світлового потоку. Висота люстри регулюється довжиною шнурів.
Переваги:
- Сучасний дизайн
- Матеріал корпусу метал
- Гарантійний термін 6 місяців
- Ступінь захисту IP20
- Простий і зручний монтаж
- Не вимагає спеціального обслуговування
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність лампи | 33 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Овальна |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 3 см |
| Довжина | 77 см |
| Ширина | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напрямок світла | Регульоване |
| Відтінок (колір) світіння | Нейтральний (4000-4700К) |
| Поворотний плафон | Да |
| Світлова видатність | 70lm/W |
| Стиль | Хай-тек |
| Тип використовуваної лампи | Вбудовані Led |
- Ціна: 4 800 ₴






